Kierowca kat. D - Niemcy

Dodano: 2017-12-16

Kategoria: praca

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za
granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u
sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa
Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia
pod nr 1926.
OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
KIEROWCA AUTOBUSU – LINIE MIEJSKIE I PODMIEJSKIE

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Siegen

Oferujemy:
•Pracę na pełny etat plus nadgodziny
•Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
•Wynagrodzenie: 12.50 Euro brutto na godzinę przy gwarantowanych
169 godzinach pracy miesięcznie. Realny, miesięczny czas pracy
wynosi ok. 200/210 godzin (łącznie z nadgodzinami)
•Dodatek 0.50 Euro da godziny pracy (przygotowanie pojazdu do
wyjazdu z zajezdni)
•Pracodawca prowadzi system zmiennego czasu pracy: 7.50 do 12
godzin pracy, powyżej 12 godzin pracy 10 Euro
•Gwarancja dopłat do prowadzenia kas biletowych w wysokości 15 Euro
miesięcznie.
•Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę. Koszty pierwszych 4
tygodni pobytu w Niemczech darmowe! Następnie pracodawca poszukuje
dla nowych pracowników mieszkań 1-2 pokojowych w cenie 400-450 Euro
łącznie z czynszem
•Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
•Płatny urlop
•Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu
zatrudnienia na terenie Niemiec
•Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach
organizacyjnych
•Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą
korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony
zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej z siedzibą w Niemczech.
Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy
po przepracowanym pełnym miesiącu.

Obowiązki:
•Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich (linie mieszane
na terenie całego powiatu)
•Sprzedaż biletów
•Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Wymagania:
•Dobra, komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca
swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas
rozmowy telefonicznej
•Czynne prawo jazdy kat. D lub D+E, kod 95, karta kierowcy
•Niekaralność
•Doświadczenie w pracy jako kierowca autobusu – warunek
obligatoryjny
•Własny samochód – warunek konieczny

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów
potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie
zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych
osobowych
w języku niemieckim:
„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben,
die in diesem CV enthalten sind, für etwaige
Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom
29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text:
Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit späteren Änderungen),
ein.“
W języku polskim:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych
Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze
zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji,
skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Słowa kluczowe:

kierowca